Królowa Bollywood-Aish

Zapraszamy na forum Aishwaryi Rai i nie tylko


  • Index
  •  » Newsy
  •  » Aishwarya bojkotuje uroczystość

#1 2010-02-27 12:05:10

Antara

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 732
Punktów :   

Aishwarya bojkotuje uroczystość

http://img203.imageshack.us/img203/3809/aishwaryaraicloserstarl.jpgAishwarya i rodzina Bachchan bojkotują uroczystość Filmfare

Zmatowiona Aishwarya Rai Bachchan nie potrafi w żaden sposób wybaczyć tabloidowi the Mumbai Mirror tego, że opublikował nieprawdziwe doniesienia o jej chorobie, która zagraża temu, aby była w ciąży. Niedawno dowiedzieliśmy się że wycofała się z uroczystości, na której miała pełnić funkcję jako że uroczystość jest związana z tym samym, tabloidem, który opublikował nieprawdziwe doniesienia o ciąży. Chodzi tutaj o uroczystość Filmfare Awards, która ma powiązania z Midday Mirror – Times Group.

Zaproponowano jej kwotę 85 lakhs, aby wystąpiła na uroczystości, ale odrzuciła ofertę.


Stwierdziła, że "Main Nahin nachhongi bez względu na to, jak silne będą pieniądze".

Ash nie jest w żaden sposób gotowa wziąć udział w uroczystości, zamiast tego oczekuje przeprosin od tabloidu.

Abhishek Bachchan i Amitabh Bachchan również odnieśli się do sprawy nieprawdziwych informacji wypisywanych przez media.

Big B ogłosił na swoim blogu, że cała rodzina Bachchan oraz reżyser filmu Paa -  Balki w tym roku nie udadzą się na Filmfare.

Napisał:

"Wiele rzeczy powinno być wyjaśnione, potrzeba więcej czasu. Wystarczy powiedzieć na ten moment, że pomimo kilku osobistych przeprosin od zarządzu, publicznych przeprosin jeszcze nie było. Nie możecie obrażać publicznie i następnie przyjść i powiedzieć prywatnie "przykro mi".

Także, chociaż mamy wspaniałe stosunki z rodziną właściciela i pomimo faktu, że ciągle odpowiadamy na ich potrzeby, gdy tego żądają - adwokaci zostali wysłani do redakcji Mumbai Mirror, szukają legalnego planu wycofania i przeprosin.

Poinformowaliśmy, że ani Aishwarya nie wystąpi na Filmfare , do którego już występu podjęte zostały przygotowania, ani my nie będziemy tam uczestniczyć.  To również obejmuje reżysera filmu Balki, nawet jeśli Paa został nominowany w pięciu kategoriach tego wieczoru. Brak przymusu, tylko dobrowolna decyzja solidarności. Dziękuję Balki! Zamiast tego w ciągu najbliższych dni postara się przedyskutować kilka nowych i ekscytujących pomysłów na kolejny film! Nie mógł był wybrać lepszego czasu!


bollywoodmantra.com
by: Antara

Offline

#2 2010-02-27 14:49:07

Ajnabi

Administrator

12684890
Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 458
Punktów :   
Aktorka: Preity :), Deepika,Rani,Aish
Aktor: Shahrukh Khan :*
WWW

Re: Aishwarya bojkotuje uroczystość

Ja w sumie postąpiłabym tak samo jak Aishwarya. Ma rację . A ten cały tabloid powinien ją przeprosić.

Offline

#3 2010-02-27 15:40:59

 Sita

Moderator

4189363
Zarejestrowany: 2010-02-15
Posty: 599
Punktów :   
Film: Devdas;VZ;KHNH;TRRP
Aktorka: Aish i Preity
Aktor: SRK i Shahid

Re: Aishwarya bojkotuje uroczystość

No i bardzo dobrze.... Nie wszystko można przeliczyć na pieniądzę ..


http://i54.tinypic.com/2nhez5x.jpg

Offline

#4 2010-02-28 11:08:35

Antara

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 732
Punktów :   

Re: Aishwarya bojkotuje uroczystość

Zedytowałam pierwszy news, tutaj chodzi jak się dowiedziałam o uroczystość Filmfare ...
Szkoda trochę, że nie wzięli w nej udziału, ale z drugiej strony to było przegięcie ze strony tabloidu informowanie, że Aishwarya jest chora na gruźlice i nie może przez to zajść w ciążę...

Offline

#5 2010-03-06 11:15:41

 Moheruś

Tropiciel Aish

15984105
Call me!
Zarejestrowany: 2010-02-15
Posty: 167
Punktów :   
Aktorka: Michelle Rodriguez
Aktor: Heath Ledger

Re: Aishwarya bojkotuje uroczystość

tytuł mnie zmylił
o tym zbojkotowaniu
myślałam, że Aish jakieś krzesła wywracała
i bardzo dobrze, że szacunek do samej siebie jest ważniejszy od pieniędzy

Offline

#6 2010-03-06 12:34:31

 Aishwarya

Wielbiciel Aish

Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 1089
Punktów :   
Film: Umrao Jaan
Aktorka: Aishwarya Rai Bachchan
Aktor: Abhishek Bachchan
Teledysk: Crazy Kiya Re

Re: Aishwarya bojkotuje uroczystość

Zgadzam się tez bym postąpiła jak Ash .

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Aishwarya bojkotuje uroczystość

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://www.informacjekatowice.pl/ studio kopiowania ślask weekend w Ciechocinku usuwanie wgnieceń warszawa camping lubuskie