Królowa Bollywood-Aish

Zapraszamy na forum Aishwaryi Rai i nie tylko


  • Index
  •  » Newsy
  •  » 'Poszukuję niesamowitej przygody z Anushką i Ranbirem.' Aishwarya Rai

#1 2015-07-13 00:41:47

 asha

Administrator

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 362
Punktów :   
Film: Nigdy nie mów żegnaj
Aktorka: Preity Zinta
Aktor: Shahrukh Khan
Teledysk: Tumhi Dekho Naa-KANK
Opis: Miłość to zasłużony dar

'Poszukuję niesamowitej przygody z Anushką i Ranbirem.' Aishwarya Rai

'Poszukuję niesamowitej przygody z Anushką i Ranbirem.' Aishwarya Rai Bachchan
http://static.indianexpress.com/m-images/M_Id_295111_Aishwarya_Rai_Bachchan.jpg



W końcu aktorka Aishwarya Rai Bachchan będzie pracować wraz z Karanem Joharem przy filmie ‘Ae Dil Hai Muskil (ADHM)’ w którym oprócz niej zagrają również Anushka Sharma i Ranbir Kapoor.

Dla DNA aktorka mówi o połączeniu sił z Karanem Joharem.

'Chcę się cieszyć z typowej bohaterki dla Karana Johara, Karan ma swój rodzaj filmów romantycznych. Dokuczam mu zawsze mówiąc 'Czy nie jestem odpowiednia do jego typu? Jeśli tak to doradź jak mam się upodobnić.' Ja też chcę znaleźć sposób filmów Karana Johara.' powiedziała.

Aishwarya jest podekscytowana pracą z Anushką i Ranbirem. Aktorka zna Ranbira od czasu filmu ‘Aa Ab Laut Chalein’.

'Jest to piękny zespół do wspólnej pracy. Ranbir jest kumplem od filmu ‘Aa Ab Laut Chalein’ (był tam asystentem reżysera). Anushka posiada wspaniałą energię z którą się zetknęłam. Jest coś szczególnego w aktorach młodego pokolenia. Od razu czujesz się jak w domu. Jest to bardzo wygodne. Więc poszukuję niesamowitej przygody z nimi.' oznajmiła Aishwarya.

Oprócz filmu ‘Ae Dil Hai Mushkil’ Aishwarya zagra w filmie 'Jazbaa' reżyserii Sanjay Gupta. Odgrywa tam rolę posłusznego prawnika.

Krainabollywood.dbv.pl by Asha


http://2.bp.blogspot.com/-OLdyaZZMR0A/Vbo1COvcwzI/AAAAAAAAFlU/Uypr70OA8ys/s1600/a_copy.jpg

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » 'Poszukuję niesamowitej przygody z Anushką i Ranbirem.' Aishwarya Rai

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywamie kaset vhs wola hotel w ciechocinku