Królowa Bollywood-Aish

Zapraszamy na forum Aishwaryi Rai i nie tylko

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » Plotki
  •  » Vivek dementuje plotki, że nie potrafi zapomnieć o swojej byłej

#1 2010-02-02 21:57:19

Antara

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 732
Punktów :   

Vivek dementuje plotki, że nie potrafi zapomnieć o swojej byłej

Vivek dementuje plotki



Chodzi tutaj o plotki wedle, których Vivek nie potrafi zapomnieć o swojej byłej, a o których pisano TUTAJ

Wielu ludziom wydaje się, że Vivek Oberoi jest nieproszonym gościem na każdej imprezie, w której uczestniczy jego była dziewczyna - Aishwarya Rai Bachchan.

Zaobserwowano, że Vivek Oberoi robił podchody do rodziny Bachchan na widowisku policyjnym, później na przyjęciu urodzinowym Shah Rukh Khana i na premierze filmu "Rann", która niedawno miała miejsce. Wydaje się, że na wszystkich tych uroczystościach wydawał się nieproszonym gościem.

Vivek wypowiada się na temat:

"Nagle jestem uważany za myśliwego który każdego dnia jest nieproszonym gościem ? Czy to sprawiedliwy osąd ? Czy ktoś coś może powiedzieć i odejść ? Cóż to za nonsens ?! To bardzo nieodpowiednie i całkowicie to potępiam. To śmiecenie!  Jeżeli byłby w tym element prawdy to to zrozumiem, ale to nonsens!"

"SRK i Gauri byli dla mnie wyjątkowo dobrzy, to naprawdę kochani ludzie. To nie jest tak, że nie byłem w ich domu, byłem u nich podczas wydarzeń, na przyjęciach, czy ciągle więc uważa się mnie za nieproszonego gościa ? Skąd ? Czy ktoś by to zrobił ? Nie poszedłbym do domu moich krewnych bez zaproszenia."


Na temat premiery "Rann" mówi:

"Wczoraj wyszedłem z premiery i zadano mi bardzo głupie pytanie: Dlaczego nie siedziałeś na tej samej widowni ?  Jak miałem odpowiedzieć na to pytanie ? Czy muszę chodzić i szukać każdego na widowni, a potem siedzieć obok tych osób ? Przecież to niedorzeczne ! Gdybym znowu siedział na widowni, pomiędzy tymi osobami to ludzie by mówili: "Ciągle na nich polujesz ?"

Vivek prosi również media o to aby więcej nie zajmowały się takimi sprawami, ponieważ Ash jest szczęśliwa u boku swojego męża.

"Wszyscy są zadowoleni z własnego życia. Wykonuję wspaniałą pracę dzięki Bożej łasce, a moje życie osobiste jest bardzo szczęśliwe. Mam wspaniałe życie i cudownych przyjaciół. Oni (Aishwarya i Abhishek) są małżeństwem, są bardzo szczęśliwi ze sobą i to jest cudowne. Nie mam z nimi żadnego problemu. Irytujące jest to, że ludzie nie potrafią tego zrozumieć."


bollywood.celebden.com
abhishekbachchan.pun.pl
by: Lucjana

http://img246.imageshack.us/img246/2078/32440164.jpg

Offline

 

#2 2010-02-03 20:57:24

 Aishwarya

Wielbiciel Aish

Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 1089
Punktów :   
Film: Umrao Jaan
Aktorka: Aishwarya Rai Bachchan
Aktor: Abhishek Bachchan
Teledysk: Crazy Kiya Re

Re: Vivek dementuje plotki, że nie potrafi zapomnieć o swojej byłej

Trochę mnie denerwuje ten Vivek. Ale coś mu się odmieniło bo teraz chyba znowu chciałby być z Ash...

Offline

 

#3 2010-02-03 21:57:57

Antara

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 732
Punktów :   

Re: Vivek dementuje plotki, że nie potrafi zapomnieć o swojej byłej

Co chce to tylko wie Vivek
Prawdą jest, że przyznał iż Abhishek i Aishwarya są ze sobą szczęśliwi, więc plotki o tym, że jakoby chodzi za Aish prawdopodobnie wymyśliły media.

Offline

 

#4 2010-02-04 16:03:13

aamira

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-24
Posty: 23
Punktów :   
Film: Kabhi Alvida Naa Kehna
Aktorka: Rani, Ash
Aktor: SRK, Shahid
Teledysk: Silsila Yeh Chaahat Ka

Re: Vivek dementuje plotki, że nie potrafi zapomnieć o swojej byłej

Vivek dobrze powiedział.


http://img697.imageshack.us/img697/2613/66624527.jpg

Offline

 

#5 2010-02-04 20:39:10

 Aishwarya

Wielbiciel Aish

Zarejestrowany: 2009-08-14
Posty: 1089
Punktów :   
Film: Umrao Jaan
Aktorka: Aishwarya Rai Bachchan
Aktor: Abhishek Bachchan
Teledysk: Crazy Kiya Re

Re: Vivek dementuje plotki, że nie potrafi zapomnieć o swojej byłej

No to widać na kilometr że Ash i Abhi są szczęśliwi

Offline

 
  • Index
  •  » Plotki
  •  » Vivek dementuje plotki, że nie potrafi zapomnieć o swojej byłej

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://lublinadwokat.com.pl/ hotel w ciechocinku