Królowa Bollywood-Aish

Zapraszamy na forum Aishwaryi Rai i nie tylko


  • Index
  •  » Newsy
  •  » Aishwarya ujawnia powód dawnego pogorszenia stosunków z SRK

#1 2010-04-10 13:49:32

Ajnabi

Administrator

12684890
Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 458
Punktów :   
Aktorka: Preity :), Deepika,Rani,Aish
Aktor: Shahrukh Khan :*
WWW

Aishwarya ujawnia powód dawnego pogorszenia stosunków z SRK

http://img683.imageshack.us/img683/1811/aishwaryaraihellomagazi.jpg
Aishwarya ujawnia powód dawnego pogorszenia stosunków z SRK



Szczere, ale nie łatwe rozmowy miały miejsce na małym teta-tete w Indiach, pomiędzy słynnym ekonomistą i pisarzem Shobha De i aktorką Bollywoodzką - Aishwaryą Rai Bachchan z okazji trzeciej rocznicy magazynu Hello. Aishwarya szczerze powiedziała co było powodem jej dawnego konfliktu z  Megagwiazdą Bollywood SRK.

Co dokładnie powiedziała aktorka ?

Aishwarya, która jest szczęśliwą żoną Abhishek'a Bachchan'a i z pewnością jest w jednej z najlepszych faz w swojej karierze, otwarcie, po raz pierwszy opowiadała o Shah Rukh Khanie i o tym dlaczego przestali razem grać w filmach.

Na łamach tabloidu ukaże się JEDEN Z FRAGMENTÓW wywiadu z Aishwaryą, w którym możemy przeczytać :

Był czas, kiedy zarówno Shah Rukh Khan'owi jak i Aishwarya Rai Bachchan proponowano wspólne zagranie w filmie "Munna Bhai MBBS".
"Kiedy SRK zadecydował, że nie zagra w filmie, Vidhu Vinod Chopra i Rajkumar Hirani przyszli do mnie i powiedzieli mi, że w jego miejsce zgodził się zagrać Sanjay Dutt."


"Byłam związana z firmą Shah Rukh Khana. Powiedziałam, że decyzje o moich terminach i filmach podejmie SRK. Jeżeli on zdecyduje się współpracować z reżyserami i przyjmie rolę w "Munna Bhai" to ja też to zrobię. Niestety raz doszło do incydentu z Shah Rukh Khan'em (Salman stworzył zamieszanie na planie filmu "Chalte Chalte" za co SRK wrzucił Aishwaryę z obsady) i musiałam odejść z jego firmy. Wtedy to ośmieliłam się zaryzykować."

Co więc wydarzyło się potem ?

"To była naprawdę dziwna sytuacja. Gdy przypadkowo się spotykaliśmy, powtarzał, że było mu przykro za to co zrobił, jednak nigdy nie powiedział tego w szerszym gronie i miejscach publicznych. Unikał tego tematu.
Dopiero później stwierdził, że nie zachował się w porządku i nie mógł mi wyjaśnić wszystkich przyczyn jego postępowania ... To był bardzo niezręczny temat."


Aktorka nie chce teraz osądzać SRK.

Źródło : abhishekbachchan.pun.pl
by : Łucjana

Offline

#2 2010-04-13 16:54:45

Sunehri

Tropiciel Aish

Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 277
Punktów :   
Film: KHNH|MNIK|MHN|PBDHH|i inne ;p
Aktorka: Kareena K. | Rani M.
Aktor: King Khan <3

Re: Aishwarya ujawnia powód dawnego pogorszenia stosunków z SRK

Może nie za ciekawie zrobił, odsuwając Ją od filmu, ale w sumie to mu się nie dziwię.. Jak ten cały Salman zamieszanie robił itp.
Dobrze, że już teraz wszytko jest w normie i że się dobrze dogadują..

Offline

#3 2010-04-14 17:57:28

 Sita

Moderator

4189363
Zarejestrowany: 2010-02-15
Posty: 599
Punktów :   
Film: Devdas;VZ;KHNH;TRRP
Aktorka: Aish i Preity
Aktor: SRK i Shahid

Re: Aishwarya ujawnia powód dawnego pogorszenia stosunków z SRK

I znowu Salman... czy on zawsze musi narobić bałaganu ?
Własnie dlatego nie przepadam za nim jako człowiekiem i jako aktorem ...


http://i54.tinypic.com/2nhez5x.jpg

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Aishwarya ujawnia powód dawnego pogorszenia stosunków z SRK

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BETÓNOVÉ Ĺ˝UMPY Prievidza ZaoberĂĄme sa vĂ˝robou usuwanie adblue malarz warszawa cena basen dla kobiet w ciąży kraków